Hitradio RNI 24/7 The sound of young Europe

Vinyl TOP 333

Hitradio RNI biedt u ook de mogelijkheid om uw bedrijf te promoten via onze website.Meer info op info@rni-radio.com -------------- www.meubeltheater.de meer dan 2000m2 puur genieten je vindt ons Neuenkirchere Str. 18 in Salzbergen de koffie is klaar ---------------- In Museum RockArt is de basisexpositie 70 jaar geschiedenis van de Popmuziek. In beeld, geluid en unieke items! Daarnaast verzorgen wij regelmatig thema exposities A trip down Memorylane - Een overzichtsexpositie van 70 jaar muziekgeschiedenis De expositie loopt nog tot: 31-12-2018De Nederlandse Popmuziekgeschiedenis vanaf de jaren 50 tot heden, van Armand tot ZZ en de Maskers, van Indorock tot de Golden Earring en van Jazz tot Rock ‘n Roll, in de vorm van popmemorabilia, beeld, geluid en info. www.rockartnl ----------------
gallery/images (8)

Player Hitradio RNI Press on the pictur for music

Player Hitradio RNI
webplayer hitradio

Web Player

Hitradio RNI

320 kbit

Web Player

Hitradio RNI 

96 kbit

Vinyl TOP 333

Programmering Hitradio RNI 2018
 

Van maandag t/m vrijdag

 

07.00  Bart van der Molen in de Morgenshow
09.00  Mike West - WestExpress
10.00  Hans de Knegt - De Middle of the Road Show
11.00  Roel van Antwerpen - De Oldies Project
12.00  Wim van Egmond - Eenmaster
13.00  Jan Berg - Bont met Jan
15.00  Ron van der Steen - De Muziekfabriek
16.00  Menno Dekker - Dekker Radio Show
18.00  Robert Schepers - HitClassics
19.00  Peter Timmerman - Zindy
21.00  Wim van Egmond - Goudkoorts
22.00  Gerhard Klaasen - Rough Valvet
23.00  Danny - Moonlight
 




 


 




 

 

Zaterdag

 

07.00  Peter van Vlokhoven - De WinkelWagen Show
09.00  Reinier Witbols - De NED Top 40
12.00  Wim van Egmond - De Top 40 van …
15.00  Peter Vos - De Top 40 van Toen
18.00  Martijn Poortvliet - So 25 years ago
19.00  Aron Linderhof - RNI Top 30
20.00  Sylvain Bruggeman - Danceclassics
22.00  Ralph Horsthuis - Ralph op de Radio

Zondag

 

08.00  Erik Verbouw - De Bouwval
10.00  Gerard Klaasen - Happy Hour
11.00  Eric Defalck - Hitkampioen
12.00  Jo van Limburg - Fiesta
13.00  Robert Schepers - Die Schlagerparade
14.00  Ines Neuköther - Supermaus
15.00  Geerhard Hannink - De Jaren 70
17.00  Ad Koppendraayer - 19 Toen Show
19.00  Danny - Danny on Air
22.00  Clive Brady Funk & Soul Show